Odhlašování obědů

Vloženo: 5.4.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 277x | Zatím neupraveno

Obědy ve školní jídelně je nutné odhlašovat, i když jsou čipy.

Školní jídelna připravuje obědy na počet dětí. V jídelnách se neplatí více než je norma potravin na oběd a uvařené jídlo se musí po 4 hodinách zlikvidovat, proto si jídelna nemůže dovolit vařit jídlo navíc, jako třeba jiné provozovny společného stravování, z tohoto důvodu platí pro přihlašování a odhlašování stejná pravidla jako při vydávání stravenek.

Formy odhlašování :

1. v kanceláři ŠJ
  2. telefonicky 385 722 640
  3. přes internet

Odhlašování přes internet

Vážení rodiče,dovolte,
abychom Vás seznámili s odhlašováním přes internet. V současnosti jsme zřídili pro strávníky možnost odhlašovat stravu prostřednictvím internetu.

Pro registraci strávníků a pro odhlašování postupujte podle následujících pokynů:

1. Navštivte kancelář vedoucí stravovacího provozu. Zde obdržítečíslo zařízeník přihlášení pro odhlašování stravy na internetu a přístupové jméno uživatele. Připravte si dopředu heslo – může obsahovat čísla a písmena bez diakritiky ?Je možno si také dohodnout znění hesla a předání přihlašovacího jména uživatele a čísla zařízení e-mailem na adrese svecova@zstynms.cz

Při zadání e-mailové adresy, Vám systém může zasílat tyto zprávy:
    - potvrzení objednávky
    - nedostatečná výše konta
    - neodebraná strava
    - měsíční přehled

Při zřízení služby můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat. Heslo, e-mail a zasílané zprávy můžete kdykoliv později změnit po přihlášení do systému v sekci Nastavení uživatele.

2. Od následujícího dne po registraci lze již ohlašovat stravu na internetu na adrese:www.strava.cz

Zde zvolte v sekci Strávník položku Objednávání stravy.

1. V dalším dialogu zvolte položku Přihlášení uživatele.
    2. Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízení. Toto číslo jste obdrželi při registraci služby (viz bod 1). Jste přihlášeni do „své“ jídelny.
    3. Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo, které jste si zvolili při registraci služby. (viz bod 1). Jste přihlášeni do systému a můžete objednávat stravu.
    4. Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávky stravy. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.
    5. Ze systému se odhlašte potvrzením položky Odhlášení uživatele. Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz.

Veřejná informační služba, spol. s r. o., Farského 14, 326 00 Plzeň, tel./fax: 377457334, obchod@visplzen.cz. Alena Švecová – vedoucí ŠJ