Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Zaměstnanci školy

Vloženo: 5.4.2018 | Zobrazeno: 11065x | Upraveno: 9.9.2020 | Upravil: Marcela Kubátová

 

ředitel školy: Mgr. Miroslav Vašica
vasica@zstynms.cz
reditel@zstynms.cz
F, PV, Inf
zástupce ředitele: Mgr. Marcela Kubátová M, F, Inf
výchovná poradkyně: Mgr. Jana Říhová ČJ, D
školní metodik prevence Mgr. Jana Suchanová ČJ, Vo, AJ
speciální pedagog Mgr. Věra Mikušová  
speciální pedagog Mgr. Vladimíra Ševčíková  
metodik POKOS Mgr. Robert Soukup  
ICT metodik 1. stupeň Mgr. Miroslav Vašica  
ICT metodik 2. stupeň Mgr. Marcela Kubátová  
metodik EVVO Mgr. Jana Míková  

 

pověřenec GDPR

Institut kybernetické bezpečnosti, z. ú., Fügnerova 671, 373 41 Hluboká nad Vltavou (IČ: 06417523), e-mail: info@inkybe.cz,

http://www.inkybe.cz , datová schránka: kr5uuzz

Funkci pověřence budou konkrétně vykonávat tyto dvě osoby (z důvodu zastupitelnosti):

 

Ing. Bc. Jaroslav Berit, MBA, tel. 777 902 666, e-mail: dpo@inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz

Ing. Bc. Petr Votruba, MBA, tel. 777 898 985, e-mail: dpo@inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz

 

 

Vyučující I.stupně: Vyučující II.stupně:
I.A - Mgr. Eva Nováková VI.A - Mgr. Petra Macháčková (NJ, ČJ, Inf)
I.B - Mgr. Daniela Zíková  VI.B - Mgr. Jana Míková (M, Př,)
II.A - Mgr. Lenka Drhovská VII.A - Mgr. Vendula Soukupová (Př, Spřp) 
II.B - Mgr. Vladimíra Kamarýtová VII.B - Mgr. Jana Říhová (Čj, D) 
III.A - Mgr. Pavlína Hlaváčová VIII.A - Mgr. Jana Suchanová (ČJ, AJ, Vo)
III.B - Mgr. Jana Strižencová VIII.B - Mgr. Lenka Šnorková (Aj, Rj, D, Pv)
IV.A - Mgr. Marie Kantorová  IX.A - Mgr. Stanislava Bumbová (ČJ, D, Vo, Vz, Pv)
IV.B - Mgr. Dagmar Nekolová IX.B - Mgr. Jiří Schamberger (M, F, Inf, Pv)
IV.C - Mgr. Michaela Kopincová IX.C - Mgr. Jaroslav Holub (Čj, Vv, Hv)
V.A - Mgr. Věra Mikušová  
V.B - Mgr. Magdaléna Štětková   
V.C - Mgr. Vilma Tomanová  
   
asistentky: netřídní:
Bc. Vladimíra Ševčíková Mgr. Robert Soukup (Z, Tv)
Kateřina Peštová  Mgr. Lubomíra Koberová (M, F)
Bc. Petra Kurfirstová Hrušková Mgr. Jakub Masák (AJ, NJ, Ikt, Pv)
Marie Trinklová Mgr. Karel Vágner (Tv, Z, F)
Hana Křiklavová Mgr. Jan Vondruška (Ch, Př, Tv)
Mgr. Jana Bartušková Mgr. Markéta Kamarýtová (Vv, AJ, Inf, Kt)
Jana Pavlovcová Mgr. Jana Chmelová (AJ, NJ)

Daniela Spěváková, DiS.

 

Romana Kunzlová

 

Mgr. Jitka Hrušková

 

Anna Ambrožová

 

Renata Caltová

 

Denisa Kajerová, DiS.

 

Šárka Maršíková, Kateřina Veselá

 

 

Vychovatelky ŠD: Jiřina Balounová, Radka Pušová, Petra Kurfirstová Hrušková
Hospodářka: Jana Řezanková
Ekonomka: Bc. Dana Berglerová
Školník: Aleš Martínek


Uklízejí: Romana Kunzlová, Alena Vlachová, Hana Tomková, Marie Hošková, Pavlína Plíšková, Petra Valentová

Ve školní jídelně pracují: Alena Švecová /vedoucí ŠJ/, Miluše Martínková, Naděžda Hrnčiariková, Marta Šuhajová, Machová Olga, Kuntová Pavlína