Vltavotýnská míle

Vloženo: 27.6.2019 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 282x | Zatím neupraveno
pátek 31.5.2019; Vltava mezi mosty; pohár se vrátil zpět k nám díky 6.A

Vloženo: 5.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 208x | Zatím neupraveno
Na Mezinárodní den dětí pro nás Kanoistický klub Jiskra připravil již 15. ročník závodu o putovní pohár na jednu Vltavotýnskou míli.

Vloženo: 5.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 197x | Zatím neupraveno
První červnový den ožila tradičně Vltava mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravil k Mezinárodnímu dni dětí Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již 14. ročník Vltavotýnské míle. Na vodě tak změřili síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana a ZŠ Hlinecká a primy týnského gymnázia. Děti měly možnost trénovat v průběhu května každou středu. Účast na závodech braly děti vážně, což dosvědčovala vysoká návštěvnost tréninků, která se pohybovala kolem šedesáti dětí.

Vloženo: 5.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 161x | Zatím neupraveno
Poslední květnový pátek ožila Vltava mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravuje k Mezinárodnímu dni dětí Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již tradiční Vltavotýnskou míli. Ve 13. ročníku změřili síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana a ZŠ Hlinecká a primy týnského gymnázia. Závodníci měli možnost trénovat v průběhu května při čtvrtečních trénincích, organizovaných kanoistickým klubem. Hojná účast na trénincích nasvědčovala tomu, že děti berou účast na těchto závodech vážně. V pátek přišli odvážné kamarády povzbudit jak spolužáci s množstvím transparentů, učitelé, tak i řada rodičů.

Vloženo: 5.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 186x | Zatím neupraveno
Na svátek dětí ožila Vltava mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravuje Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již tradiční Vltavotýnskou míli. Ve 12. ročníku změřili síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana a ZŠ Hlinecká a primy týnského gymnázia. Odhodlané závodníky, kteří poctivě trénovali v průběhu května při čtvrtečních trénincích, přišli povzbudit jak spolužáci s množstvím transparentů, učitelé, tak i řada rodičů.

Vloženo: 5.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 202x | Zatím neupraveno
Po roční pauze, zaviněné rozvodněnou Vltavou, opět ožila řeka mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravuje Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již tradiční Vltavotýnskou míli, jako oslavu svátku dětí. V 11. ročníku si změřili síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana, ZŠ Hlinecká a primy týnského gymnázia.

Na svátek dětí ožila Vltava mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravuje Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již tradiční Vltavotýnskou míli, jako oslavu svátku dětí. V 9. ročníku změřili síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana, ZŠ Hlinecká a primy týnského gymnázia. Žáci využívali pravidelné tréninky. Zájem byl opravdu veliký. Mnohé posádky chodili v tréninku pravidelně povzbudit spolužáci, učitelé a i řada rodičů.

Vloženo: 5.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 181x | Zatím neupraveno
Na svátek dětí ožila  Vltava mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravuje Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již tradiční Vltavotýnskou míli. V 8. ročníku změřili síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana a ZŠ Hlinecká a primy týnského gymnázia. Odhodlané závodníky, kteří poctivě trénovali v průběhu května při úterních trénincích kanoistického klubu, přišli povzbudit jak spolužáci, učitelé,  tak i řada rodičů.

Vloženo: 5.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 189x | Zatím neupraveno
Na svátek dětí ožila  Vltava mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravuje Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již tradiční Vltavotýnskou míli. V 7. ročníku změřili síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana a ZŠ Hlinecká a primy místního gymnázia. Deštivé počasí letošního jara nevěštilo nic dobrého. Studené počasí však nevzalo dětem elán do závodění a před 10. hodinou zaplnily kanoistický stadion na Valše. Odhodlané závodníky, kteří poctivě trénovali v průběhu května při úterních trénincích kanoistického klubu, přišli povzbudit jak spolužáci, učitelé,  tak řada rodičů.

Vloženo: 2.6.2009 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 189x | Zatím neupraveno
Na svátek dětí ožila již pošesté Vltava mezi oběma týnskými mosty dětmi na lodičkách. Pro žáky týnských škol připravuje Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou již tradiční Vltavotýnskou míli. S pádlem v ruce měří síly žáci 4., 5. a 6. tříd ZŠ Malá Strana a ZŠ Hlinecká a primy místního gymnázia. Předcházející deštivý týden nevěštil nic dobrého. Pořadatelům, ale hlavně k dětem, štěstí přálo. V 10 hodin, kdy byl odstartován první závod, byla Vltava v centru města zalita slunečními paprsky. Na čtyřčlenné posádky čekala tradiční trať s dvěma záludnými obrátkami, kde nebyla nouze o dramatické souboje loď na loď, pádlo na pádlo. Letošního ročníku se zúčastnilo 14 posádek. Sedm ze ZŠ Hlinecká, šest ze ZŠ Malá Strana jedna posádka z týnského gymnázia.

Celkem: 13 článků