Vloženo: 17.9.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 36x | Zatím neupraveno
1/ Z důvodu organizačních a po dohodě s vedením školy jsou již dnes ve škole nabroušené brusle žáků. 2/ Dopravu do kurzu se podařilo zabezpečit pro všechny zapsané žáky. Seznamy jsou zveřejněny od pátku 14.9. ve třídách u TU.

Vloženo: 12.9.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 71x | Zatím neupraveno
Podepsané brusle k nabroušení přinesou zájemci do školy v pátek 14.9., kdy dojde k jejich převzetí od TU p. Ondřejem. Brusle budou pak nabroušené předány zpět dětem přímo na prvním kurzu v pátek 21.9. v Soběslavi.

Vloženo: 11.9.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 95x | Zatím neupraveno

Vloženo: 4.9.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 128x | Zatím neupraveno
Dne 5.9. v 8:00 proběhne již tradiční focení prvňáčků do MF DNES.

Vloženo: 3.9.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 69x | Zatím neupraveno
Spuštění nových webových stránek 3.9.2018 Dnešního dne se nám podařilo spustit pro Vás nový web, který je právě plněn informacemi a aktualitami. Prosíme proto o strpení. Pro překlenutí tohoto přechodného období je v levém spodním rohu tohoto webu ještě odkaz na web starý. Děkujeme za Vaši trpělivost.

Vloženo: 27.8.2018 | Autor: Kubatova | Zobrazeno: 218x | Zatím neupraveno
První školní den proběhlo dle našich tradic slavnostní uvítání prvňáčků za účasti pozvaných představitelů města Týn nad Vltavou.

Vloženo: 9.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 63x | Zatím neupraveno
Naše recitační soutěž, která má na naší škole dlouholetou tradici, proběhla 27. března v rámci připomenutí Měsíce knihy.

Vloženo: 9.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 48x | Zatím neupraveno
V sobotu 3. března, pořádala pro své žáky ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana kurz bruslení na zimním stadionu v Soběslavi.

Vloženo: 9.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 35x | Zatím neupraveno

Vloženo: 9.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 48x | Zatím neupraveno
V průběhu měsíce února se deváté třídy postupně zúčastnily workshopu s názvem Den, kdy se mlčelo.

Celkem: 53 článků