Vstup dojíždějích žáků do budovy školy.

Dojíždějícím žákům je umožněn vstup do školy již po příjezdu autobusu. Žádáme žáky, aby na zvonění vyčkali v prostoru laviček a nepotulovali se po škole.

Vloženo: 8.11.2018 | Autor: Kubatova | Zobrazeno: 3x | Zatím neupraveno
Netradiční olympiáda Abychom se lépe poznali,uspořádali jsme olympiádu. Soutěže byly velice netradiční: věšení prádla na čas, slalom s obřím batohem, metení drátěnek koštětem, běh na lyžích na sucho a mnoho dalších disciplín, u kterých jsme si užili spoustu legrace. Nechyběl ani olympijský oheň. Protože se všichni snažili, dostali za odměnu medaili.

Vloženo: 7.11.2018 | Autor: Kubatova | Zobrazeno: 3x | Zatím neupraveno
Získat mapu od pokladu dříve než běloši, nebylo vůbec jednoduché. Nejdříve se z nás museli stát opravdoví indiáni. Naučili jsme se střílet z luku na bizona, lézt po laně, házeli oštěpem, vyrobili si náhrdelníky, v tepe vykouřili dýmku se šamanem, zúčastnili se ritualu tance okolo ohně, běhali s loučemi a v jeskyni získali indicii k pokladu. Šaman nám poradil, kde hledat mapu k pokladu, který jsme nakonec našli. Rozloučili jsme společným pokřikem “Vaka tanka ikče čanku”.

Celkem: 2 články