Naše škola má mistryni republiky!!! Gratulace.

Dnes 10.10.2018 se podařilo naší žákyni Beatě Hromadové získat zlato na mistrovství ČR v atletice!!!

Velmi gratuluji i celému družstvu včetně pana učitele Mgr. Ing. Karla Vágnera, které bylo Betce v nelehké soutěži jistě velikou oporou.

ŘŠ

Vloženo: 17.10.2018 | Autor: Kubatova | Zobrazeno: 6x | Zatím neupraveno
Podepsané brusle k nabroušení přinesou zájemci do třídy nejpozději 25.10.2018, kdy dojde k jejich převzetí od TU p. Ondřejem. Brusle budou viditelně označeny jménem, třídou a školou! Nabroušené brusle budou předány zpět dětem přímo na prvním kurzu v pátek 2.11. v Soběslavi. Cena broušení je 60 Kč.

Vloženo: 10.10.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 52x | Zatím neupraveno
Ukázka výcviku policejních psů pro 1. ročníky v areálu školy

Vloženo: 17.9.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 65x | Zatím neupraveno
1/ Z důvodu organizačních a po dohodě s vedením školy jsou již dnes ve škole nabroušené brusle žáků. 2/ Dopravu do kurzu se podařilo zabezpečit pro všechny zapsané žáky. Seznamy jsou zveřejněny od pátku 14.9. ve třídách u TU.

Vloženo: 17.10.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 88x | Zatím neupraveno

Vloženo: 11.9.2018 | Autor: Reditel | Zobrazeno: 142x | Zatím neupraveno