Halloweenská stezka odvahy s přespáním ve škole

Vloženo: 2.11.2023 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 652x | Upraveno: 3.12.2023 | Upravil: Marcela Kubátová
z 31.10. na 1.11.2023

V úterý 31.10. k večeru se škola proměnila ve strašidelnou pevnost a naplnila se strašidly, upíry a jinými hororovými bytostmi. Deváťáci si pro své mladší spolužáky připravili stezku odvahy. Jednotlivá stanoviště si pořadatelé promysleli velmi nápaditě, své vystrašené spolužáky nejen strašili, ale také uklidňovali a doprovázeli. Mezitím probíhalo venku opékání buřtů. Po stezce odvahy se všichni zúčastnění odebrali do svých tříd, kde hodovali nad občerstvením od maminek, babiček, tatínků a jiných rodinných příslušníků, hráli společenské hry a koukali na filmy. Ráno jsme byli sice trochu unavení, ale plni zážitků.

Názory a zážitky některých zúčastněných sedmáků, kteří už mají pro strach uděláno, si můžete přečíst sami:

„nejlepší bylo hrát pak ve třídě hry a být s kamarády do rána“

„byla tu taková strašidelná atmosféra celý večer, a pak až do rána, moc se mi to líbilo“

„nebylo to celé tak moc strašidelné, ale nějaké momenty byly docela strašidelné, bylo to hodně zábavné“

„málo strašidelné, hodně zábavné“

„byla to sranda, dávali nám zajímavé otázky a lehké úkoly“

„stezka odvahy byla pěkně udělaná, měli pěkné masky, byla hezká stanoviště“

„bylo to celkem fajn, ale stezka odvahy mohla být strašidelnější“

„bylo lepší spát na zemi než na karimatce“

„byly tam moc lehké otázky z fyziky“

„příště by to mohlo být strašidelnější, ani jednou jsem se nelekl, ale jinak to bylo moc fajn“