VÝTVARNÁ SOUTĚŽ – GRAFIKA

Vloženo: 17.10.2023 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 169x | Upraveno: 18.10.2023 | Upravil: Marcela Kubátová

Minulý školní rok v dubnu probíhala na druhém stupni výtvarná dílna zaměřená na tvorbu linorytu. Výtvarně nadaní žáci tvořili celý den návrhy, které přenesli na lino a následně ryli a tiskli. Byl to pro mnohé žáky náročný úkol, ale pustili se do něj s nadšením a pílí. Úsilí u mnohých žáků naší školy bylo odměněno, neboť většina prací, které vznikly byly odeslány na soutěž do domu dětí. No a na výsledky soutěže se můžete podívat níže. Oceněným žákům gratulujeme a všem děkujeme za jejich tvůrčí činnost.

VOLNÁ GRAFIKA LINORYT NÁZEV ŠKOLA
1. místo Šíma Štěpán (květy) ZŠ Malá Strana Týn n. Vltavou
1. místo Vichrová Jitka RYBÍ TANEČNICE  ZUŠ Strakonice
2. místo Benešová Zuzana STREET DANCER ZUŠ Strakonice