Pěšky do školy

Vloženo: 15.9.2023 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 206x | Upraveno: 15.9.2023 | Upravil: Marcela Kubátová
sběrná místa

Vážení rodiče,

připomínáme, že příští týden od 18. do 22. září proběhne na naší škole akce „Pěšky do školy“.  Již od pondělí zajistí pro své mladší spolužáky děti z devátých tříd tzv. „sběrná místa“, odkud se v 7:20 hodin vydají společně do školy. Tato sběrná místa budou tři: první u Duhového hřiště na Malé Straně, druhé u služebny PČR (křižovatka s Dewetterovou ulicí), třetí sběrné místo naleznete u nově vybudovaného přírodního biotopu v Havlíčkově ulici. Deváťáci, které poznáte podle reflexních vest, své mladší spolužáky doprovodí do školy, ale stejně jako starší sourozenci nemohou nést plnou odpovědnost za mladší děti.

Každé ráno nás bude čekat při příchodu do školy jiný program, ve středu 20.9. například okusíme společnou snídani v areálu školy (při nepřízni počasí na hale školy), a proto uvítáme i některé nadšené rodiče, kteří dětem něco malého upečou nebo připraví. Pedagogové a ostatní zaměstnanci školy se jistě rádi zapojí také.

Těšíme se na všechny malé i velké pěší školáky.