Adaptační odpoledne a adaptační den

Vloženo: 14.9.2023 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 315x | Upraveno: 31.10.2023 | Upravil: Marcela Kubátová
"Podpora školy v OP JAK I.", CZ.02.02.XX/00/22_002/0007075

Vstup na 2. stupeň není nikdy jednoduchý. Mění se nejen způsob výuky, ale mnohdy i třídní kolektivy. Aby vše probíhalo bez problémů a stresu, připravují sedmáci pro své mladší spolužáky adaptační odpoledne. To proběhlo hned 5. září a bylo plné zábavy, nových poznatků i nových kamarádství.

Adaptační den se uskutečnil 12. září v kempu Rusalka. Cestou tam mnozí přemýšleli, co nás vlastně čeká. Stali se z nás námořníci, kteří se museli na své plavbě domluvit mimoslovně, rozehřála nás kolíkovaná a vytvořili jsme si pravidla, aby se nám v naší třídě líbilo. Přestávky jsme vyplňovali aktivitkami se spolužáky z 6.A, s kterými jsme si zahráli i společnou vybíjenou.

Počasí nám přálo, sluníčko hřálo možná až příliš, takže zpáteční cesta byla již ve znamení únavy, ale s pocitem krásně stráveného dne.                                                            6.B