Stravovací změny - školní jídelna

Vloženo: 28.8.2023 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 743x | Upraveno: 30.8.2023 | Upravil: Marcela Kubátová

Vážení rodiče,
rádi bychom vás informovali o nadcházejících stravovacích změnách v naší jídelně, které jsou platné od 4.9.2023. Tento obědový den je určen výhradně pro přihlášené děti, které potvrdí svou účast přes aplikaci www.strava.cz nebo prostřednictvím na tel. 385 722 640 a to nejpozději do 28. 8. 2023 do 15:00 hodin.
Máme pro vás také dobrou zprávu. Pokud preferujete osobní kontakt při přihlašování a odhlašování vašich dětí na obědy, máte možnost využít i telefonickou cestu do 14:00 hodin. Stačí nám zavolat den předem a přihlásit či odhlásit vaše dítě na daný den a to na tel: 385 722 640.
Důležité je, abyste zkontrolovali platby (účet 9101509544/0600) za stravování u dětí, i pokud na obědy běžně nechodí. Tato kontrola je nezbytná v souvislosti s novým systémem. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete se přímo obrátit na vedoucí ŠJ pí. Machovou, tel: 385 722 640.
Rádi bychom vás informovali o cenách školní obědů:
•    Děti ve věku 6 let: oběd 27,- Kč, celodenní stravování 49,- Kč (svačinka 11,- Kč, oběd 27,-Kč, svačinka 11,- Kč)
•    Děti ve věku 7 let: oběd 29,- Kč, celodenní stravování 54,- Kč (svačinka 13,- Kč, oběd 29,-Kč, svačinka 12,- Kč)
•    Děti ve věku 7 až 10 let: oběd 29,- Kč
•    Děti ve věku 11 až 14 let: oběd 31,- Kč
•    Děti ve věku 15 a více: oběd 33,- Kč
Cena obědů se nemění.
Pro ty, kteří by měli zájem o změnu Inkasa, je potřeba si uvědomit, že každé dítě má své platební údaje. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete se obrátit přímo na pí. Machovou.
Děkujeme vám za spolupráci.
S přáním hezkého dne
Vedoucí školní jídelny, Olga Machová