Zápis do 1. ročníku pro školní rok 22/23 poděkování za účast

Vloženo: 25.2.2022 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 1388x | Upraveno: 5.4.2022 | Upravil: Marcela Kubátová
Rád bych tímto velmi poděkoval všem, kteří dali naší škole důvěru a přivedli své potomky k zápisu. Počet 75 budoucích prvňáčků nás velmi potěšil. M. Vašica ŘŠ

pátek 1.4.2022 od 13 do 17 h,
sobota 2.4.2022 od 9 do 12 h,
v pavilonu školy

K zápisu se dostaví děti narozené od 1.9.2015 do 31.8.2016 včetně dětí, které budou žádat odklad školní docházky.

Až do naplnění kapacity bude škola přijímat všechny děti bez ohledu na spádové oblasti škol!

K zápisu přijdou i děti, které budou žádat o dklad školní docházky.

Pro zapsání dítěte v naší škole je možné od 14.3. využít možnosti vyplnění dokumentů k zápisu v elektronické podobě ve SkolaOnline (modré tlačítko vpravo nahoře).

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na Den otevřených dveří,který se koná ve středu 23. 3. 2022.

Možnost osobní konzultace s ředitelem školy a prohlídky školy  včetně areálu:

8 – 11 hod. a 13 – 14 hod.

Ukázkové hodiny v 15 hod. v novém pavilonu.

Info na reditel@zstynms.cz nebo 385 722 442.