Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Zaměstnanci školy

Vloženo: 5.4.2018 | Zobrazeno: 9541x | Upraveno: 2.10.2019 | Upravil: Marcela Kubátová

 

ředitel školy: Mgr. Miroslav Vašica
vasica@zstynms.cz
reditel@zstynms.cz
F, PV, Inf
zástupce ředitele: Mgr. Marcela Kubátová M, F, Inf
výchovná poradkyně: Mgr. Lubomíra Koberová M, F, Inf
školní metodik prevence Mgr. Jana Suchanová ČJ, Vo, AJ
speciální pedagog Mgr. Věra Mikušová  
speciální pedagog Mgr. Vladimíra Ševčíková  
metodik POKOS Mgr. Robert Soukup  
ICT metodik 1. stupeň Mgr. Miroslav Vašica  
ICT metodik 2. stupeň Mgr. Marcela Kubátová  
metodik EVVO Mgr. Jana Míková  

 

pověřenec GDPR

Institut kybernetické bezpečnosti, z. ú., Fügnerova 671, 373 41 Hluboká nad Vltavou (IČ: 06417523), e-mail: info@inkybe.cz,

http://www.inkybe.cz , datová schránka: kr5uuzz

Funkci pověřence budou konkrétně vykonávat tyto dvě osoby (z důvodu zastupitelnosti):

 

Ing. Bc. Jaroslav Berit, MBA, tel. 777 902 666, e-mail: dpo@inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz

Ing. Bc. Petr Votruba, MBA, tel. 777 898 985, e-mail: dpo@inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz

 

 

Vyučující I.stupně: Vyučující II.stupně:
I.A - Mgr. Lenka Drhovská VI.A - Mgr. Vendula Kořínková (Př, Spřp)
I.B - Mgr. Vladimíra Kamarýtová VI.B - Mgr. Jana Říhová (Čj, D)
II.A - Mgr. Pavlína Hlaváčová VII.A - Mgr. Jana Suchanová (ČJ, AJ, Vo)
II.B - Mgr. Daniela Zíková VII.B - Mgr. Lenka Šnorková (Aj, Rj, D, Pv)
III.A - Mgr. Marie Kantorová VIII.A - Mgr. Stanislava Bumbová (ČJ, D, Vo, Vz, Pv)
III.B - Mgr. Dagmar Nekolová VIII.B - Mgr. Jiří Schamberger (M, F, Inf, Pv)
III.C - Mgr. Michaela Kopincová VIII.C - Mgr. Jaroslav Holub (Čj, Vv, Hv)
IV.A - Mgr. Věra Mikušová IX.A - Mgr. Petra Macháčková (NJ, ČJ, Inf)
IV.B - Mgr. Magdaléna Štětková IX.B - Mgr. Jana Míková (M, Př,)
IV.C - Mgr. Vilma Tomanová  
V.A - Mgr. Jana Strižencová  
V.B - Mgr.  Eva Nováková  
   
asistenti netřídní
Bc. Vladimíra Ševčíková Mgr. Robert Soukup (Z, Tv)
Kateřina Peštová  Mgr. Lubomíra Koberová (M, F)
Bc. Petra Kurfirstová Hrušková Mgr. Jakub Masák (AJ, NJ, Ikt, Pv)
Marie Trinklová Mgr. Karel Vágner (Tv, Z, F)
Hana Křiklavová Mgr. Jan Vondruška (Ch, Př, Tv)
Mgr. Jana Bartušková Mgr. Markéta Kamarýtová (Vv, AJ, Inf, Kt)
Jana Pavlovcová Mgr. Jana Chmelová (AJ, NJ)
Daniela Spěváková, DiS.  
Romana Kunzlová  
Mgr. Jitka Hrušková  
Anna Ambrožová  
Renata Caltová  
Denisa Kajerová, DiS.  
Šárka Maršíková  

 

Vychovatelky ŠD: Jiřina Balounová, Jana Hodná, Radka Pušová
Hospodářka: Jana Řezanková
Ekonomka: Bc. Dana Berglerová
Školník: Aleš Martínek


Uklízejí: Romana Kunzlová, Alena Vlachová, Hana Tomková, Marie Hošková, Daniela Spěváková,  Pavlína Plíšková

Ve školní jídelně pracují: Alena Švecová /vedoucí ŠJ/, Miluše Martínková, Naděžda Hrnčiariková, Marta Šuhajová, Machová Olga, Kuntová Pavlína