Naše škola má mistryni republiky!!! Gratulace.

Dnes 10.10.2018 se podařilo naší žákyni Beatě Hromadové získat zlato na mistrovství ČR v atletice!!!

Velmi gratuluji i celému družstvu včetně pana učitele Mgr. Ing. Karla Vágnera, které bylo Betce v nelehké soutěži jistě velikou oporou.

ŘŠ

Čipy

Vloženo: 5.4.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 114x | Zatím neupraveno

Vážení rodiče,

školní jídelna v rámci modernizace přechází od 1.1.2010 ze stravenek na čipy. Hodnota čipu bude asi 120 ,00 Kč, která se uhradí v prosinci jako záloha a při odchodu strávníka ze školního stravování mu bude tato záloha vrácena. Strávník dostane čip na celou dobu docházky do jídelny. Pokud čip ztratí, bude ho muset uhradit a naproti záloze mu bude vystaven nový. Aby vaše děti mohly plynule přestoupit na čipy, je nutné abyste měli uhrazené veškeré platby ve školní jídelně, protože nový program zamezí přístupu neplatičům na oběd. S touto novinkou vám bude nabídnuto odhlašování obědů po internetu, telefonické odhlašování bude samozřejmě platit také. V budoucnu se uvažuje o vaření dvou jídel, což současný systém papírových stravenek nedovoloval.

Dotazy na tel.čísle 385 722 640

Alena Švecová