Informace pro žáky 5. tříd a jejich rodiče

Vloženo: 6.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1895x | Zatím neupraveno

Základní škola, Týn nad Vltavou, Malá Strana zřizuje již od 1.9.2005 třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy (sportovní třídy –SpT). Tato třída je určena všem sportovně nadaným žákům a žákyním 6.ročníku, kteří mají předpoklady a zájem rozvíjet svou všestrannou fyzickou zdatnost a sportovní talent.

Výuka je zaměřena na rozvoj všestranných tělovýchovných schopností. Ve sportovní třídě budou mít žáci možnost pokračovat až do devátého ročníku, případně v navazujících sportovních třídách na střední škole.

Podmínky přijetí:

• Úspěšné ukončení 5.ročníku ZŠ
  • Odpovídající zdravotní stav
  • Podání přihlášky poštou nebo osobně na adresu ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana – termín pro podání přihlášky je do 31.5.

Potřebné informace včetně přihlášky najdete na stránkách školy, případně na telefonu 385 722 442.