Informace pro žáky 5. tříd a jejich rodiče

Vloženo: 6.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2262x | Upraveno: 31.3.2020 | Upravil: Marcela Kubátová

Základní škola, Týn nad Vltavou, Malá Strana zřizuje již od 1.9.2005 třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy (sportovní třídy –SpT). Tato třída je určena všem sportovně nadaným žákům a žákyním 6.ročníku, kteří mají předpoklady a zájem rozvíjet svou všestrannou fyzickou zdatnost a sportovní talent.

V současné době se rozšířená tělesná výchova vyučuje prostřednictvím povinně volitelného předmětu RTv.

Výuka je zaměřena na rozvoj všestranných tělovýchovných schopností. V RTv budou mít žáci možnost pokračovat až do devátého ročníku, případně v navazujících sportovních třídách na střední škole.

Žáci 5. ročníku, kteří navštěvují naši školu, budou vyzváni k výběru volitelného předmětu během měsíce června.

Zájemci z okolních škol podají Dokumentžádost o přijetí (Velikost: 14.86 kB)

Potřebné informace u ředitele školy na telefonu 385 722 442.