Kotva
Články a fotografie
Nepřehlédněte
Vstup dojíždějích žáků do budovy školy.
10.10.2018

Dojíždějícím žákům je umožněn vstup do školy již po příjezdu autobusu. Žádáme žáky, aby na zvonění vyčkali v prostoru laviček a nepotulovali se po škole. 

 

 

 

DDB - harmonogram kurzů, nabroušené brusle
17.9.2018

Do kurzů DDB se podařilo na základě dohody s druhou zúčastněnou ZŠ začlenit všechny zapsané a zaregistrované žáky 1. a 2. ročníků.

Tento pátek začnou jezdit druhé ročníky, po pěti lekcích je vystřídají ročníky první doplněné o část žáků z 2.A.

Rozdělení žáků 2. A bylo nezbytné k zabezpeční dopravy pro všechny zájemce.

Od pondělí 17.9. jsou v šatně 2.A u pí. Drhovské k vyzvednutí nabroušené brusle. Po dohodě s paní učitelkou lze ve škole nechat do pátku.

Děti do bruslí
11.9.2018

Dnes proběhla informační schůzka DDB, rodiče dostali informace o podrobnostech projektu DDB, do kterého se opět naše škola zapojuje.

Kurz začíná pro žáky druhých ročníků v pátek 21.9. po pěti lekcích následuje stejný kurz pro žáky prvních ročníků.

V pátek 14.9. budou ve třídách zveřejněny seznamy účastníků kurzů a náhradníků. Pokud by se z důvodů kapacitních na některého již registrovaného účastníka nedostalo, odpoví na mail potvrzující jeho registraci žádostí o její zrušení.

Naše škola udělá vše pro to, aby se dostalo na většinu zapsaných.

Termín sběru brusí k nabroušení bude oznámen TU taktéž do pátku 14.9.

Vše naleznete v odkazu zde  http://detidobrusli.cz/skolni_rok_2018_2019/

Dnes provázán nově jídelníček a doplněn plán akcí
4.9.2018

Novinky: jídelníček a plán akcí

Spuštění nových webových stránek
3.9.2018

Dnešního dne se nám podařilo spustit pro Vás nový web, který je právě plněn informacemi a aktualitami. Prosíme proto o strpení. Pro překlenutí tohoto přechodného období je v levém spodním rohu tohoto webu ještě odkaz na web starý.

Děkujeme za Vaši trpělivost.

P2 - Serverovna
27.8.2018
Náhradní zápis
13.6.2018

Více info zde (Velikost: 233.65 kB)

Staré stránky

Mapa webu
Vloženo: 8.11.2018 | Autor: Kubatova | Zobrazeno: 3x | Zatím neupraveno
Netradiční olympiáda Abychom se lépe poznali,uspořádali jsme olympiádu. Soutěže byly velice netradiční: věšení prádla na čas, slalom s obřím batohem, metení drátěnek koštětem, běh na lyžích na sucho a mnoho dalších disciplín, u kterých jsme si užili spoustu legrace. Nechyběl ani olympijský oheň. Protože se všichni snažili, dostali za odměnu medaili.

Vloženo: 7.11.2018 | Autor: Kubatova | Zobrazeno: 3x | Zatím neupraveno
Získat mapu od pokladu dříve než běloši, nebylo vůbec jednoduché. Nejdříve se z nás museli stát opravdoví indiáni. Naučili jsme se střílet z luku na bizona, lézt po laně, házeli oštěpem, vyrobili si náhrdelníky, v tepe vykouřili dýmku se šamanem, zúčastnili se ritualu tance okolo ohně, běhali s loučemi a v jeskyni získali indicii k pokladu. Šaman nám poradil, kde hledat mapu k pokladu, který jsme nakonec našli. Rozloučili jsme společným pokřikem “Vaka tanka ikče čanku”.

Celkem: 2 články