2. stupeň

Vloženo: 15.3.2022 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 217x | Upraveno: 15.3.2022 | Upravil: Miroslav Vašica
V pondělí 14. 3. 2022 byla spuštěna anketa určená veřejnosti města. Řekněte nám, jak se Vám žije v Týně nad Vltavou a co byste chtěli případně změnit - Vaše odpovědi pomohou při navrhování nejvhodnějších opatření, která by mělo město v následujících letech realizovat, a jejichž hlavním cílem je zajistit všem obyvatelům Týna nad Vltavou kvalitní život s ohledem na Vaše potřeby.

Vloženo: 4.1.2022 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 341x | Upraveno: 2.2.2022 | Upravil: Miroslav Vašica
Od 31.1,2022 platí - testuje se jednou týdně, popř. první den při nástupu do školy. v případě, že výsledek preventivního antigenního testování žáka ve škole je pozitivní, musí se dle MO Ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 14600/2021-26/MIN/KAN podrobit konfirmačnímu PCR testu. Následně musí dodržet žák izolaci určenou KHS - min. 5 dnů od pozitivního PCR, po ukončení izolace musí ve škole nosit roušku nebo respirátor následujících dalších 5 dní. Žáci vracející se po nemoci se nemusí po doložení potvrzení o pozitivním PCR testu(ne starším než 30 dnů testovat). Od pondělí 17.1. bude probíhat testování žáků i zaměstnanců školy již jen jedenkrát týdně a to v vždy v pondělí. Pokud žák nebo zaměstnanec nebude přítomen v pondělí, bude se testovat ihned při při příchodu do školy. Pravidla karantény viz dokument níže. V období od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 probíhá antigenní testování dětí a žáků 2x v týdnu, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek; není-li pondělí nebo čtvrtek vyučovacím dnem, provede se preventivní testování první vyučovací den následující po tomto dni, o dále pak od 17. ledna 2022 probíhá antigenní testování dětí a žáků každé pondělí; není-li prvním vyučovacím dnem v týdnu pondělí, provede se preventivní testování první vyučovací den v týdnu, o nově se testují i děti a žáci, kteří mají dokončené očkování nebo jsou v ochranné lhůtě po prodělání nemoci.

Vloženo: 11.11.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 524x | Upraveno: 19.11.2021 | Upravil: Miroslav Vašica
Dne 12. listopadu 2021 Vláda ČR schválila s účinností od 22. 11. 2021 mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví , ze kterého vyplývá, že na celém území České republiky proběhne ve dnech 22. a 29. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, a to na všech školách Od 15.11. je omezen počet vzdělávaných osob bez ochrany dýchacích cest při vyučování na 50 osob.

Vloženo: 28.10.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 360x | Zatím neupraveno
Od 1.11. se vládním opatřením zpřísňují některá opatření týkající se provozu školy a ŠJ. Dne 1. a 8. proběhne testování žáků. Žádám o spolupráci a respektování platných vládních nařízení.

Vloženo: 20.10.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 532x | Upraveno: 21.10.2021 | Upravil: Miroslav Vašica
Dle doporučení JČK vyhlašuji na dny 25.10 a 26.10 tzv. ředitelské volno.

Vloženo: 1.9.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 501x | Upraveno: 2.9.2021 | Upravil: Miroslav Vašica
První školní den proběhlo dle našich tradic slavnostní uvítání prvňáčků za účasti pozvaných představitelů města Týn nad Vltavou. S velkým potěšením jsem 1. září popřál příjemné studium na naší škole všem novým tvářím v nejmenších školních lavicích po boku zástupců rady města a našeho zřizovatele Mgr. Jiřího Šáleného a pana Davida Slepičky.

Vloženo: 12.5.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 405x | Zatím neupraveno
Na základě aktualizace mimořádného opatření MZ nastupuje od 17.5.2021 celý první stupeň a druhý stupeň pokračuje v rotační výuce.

Vloženo: 7.5.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 1592x | Upraveno: 7.5.2021 | Upravil: Miroslav Vašica
Na základě rozhodnutí vlády ze dne 6.5.2021 se v týdnu od 10.5 vrací do školy i polovina žáků druhého stupně. Nastupují 6.B,7.B, 8.B a 9.B

Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 511x
Od zahájení rotační výuky/ukončení nouzového stavu je možné využít služby - možnost celodenního pobytu dítěte ve škole v týdnu distanční výuky pro zaměstnance vybraných profesí viz. níže. Zájem o tuto službu hlaste na tel.: 385 721 421 nebo emailu: kubatova@zstynms.cz

Vloženo: 1.4.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 331x | Zatím neupraveno
Ve středu 31. března bylo ukončeno 45. kolo soutěže k problematice příprava občanů k obraně státu. Mezi výherci je i naše žákyně Tereza Valentová. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy

Celkem: 18 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.