Návrat žáků do škol - 2. fáze 10.5.2021

Vloženo: 7.5.2021 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 1552x | Upraveno: 7.5.2021 | Upravil: Miroslav Vašica
Na základě rozhodnutí vlády ze dne 6.5.2021 se v týdnu od 10.5 vrací do školy i polovina žáků druhého stupně. Nastupují 6.B,7.B, 8.B a 9.B

Veškeré informace předají TU svým žákům.

Třídy, které v daném týdnu nemají prezenční výuku, se povinně vzdělávají distančním způsobem.

Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají).

Testování žáků: ve třídě, vždy první vyučovací hodina, pondělí: všichni žáci na prezenční výuce,

středa – žáci 2. stupně na prezenční výuce.

Konzultace: Je možné žákům poskytovat individuální konzultace nebo

skupinové konzultace pro maximálně 6 žáků ohrožených školním neúspěchem.

I nadále platí režimová a hygienická opatření (roušky, testování, homogenita skupin, zvýšená hygiena,…….)

Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky (respirátory) po celou dobu pobytu ve škole (včetně školní družiny).

Je-li nezbytné, aby žáci při výuce viděli na ústa učitele, je možné ochranu nosu a úst výjimečně nahradit ochranným štítem, pokud je dodržena vzdálenost alespoň 2 metry od všech osob.

Všichni žáci, kteří se stravují ve školní jídelně, mají obědy od 10. 5. automaticky přihlášeny.

Žáci, kteří nebudou využívat školní jídelnu, si musí obědy odhlásit.