Pohár starosty města - florbal

Vloženo: 29.11.2019 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 428x | Upraveno: 29.11.2019 | Upravil: Marcela Kubátová
čtvrtek 28.11.2019 sportovní hala

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 se již tradičně ve sportovní hale v Týně nad Vltavou před blížícími se Vánocemi konal turnaj ve florbalu „Pohár starosty města Týn nad Vltavou“. Pořadatelé ze Základní školy na Malé Straně spolu se sportovním klubem SK Mladých Nadějí připravili tento turnaj již po patnácté a patnáct družstev také soutěžilo ve třech kategoriích.

V kategorii mladších žáků (6.-7. ročník) zvítězil tým ze ZŠ a MŠ Dříteň, který ve finálovém zápase těsně zvítězil nad ZŠ a MŠ Ševětín, třetí příčka patří ZŠ Hlinecká. V kategorii starších žáků (8.-9. ročník) si došlo pro prvenství a putovní pohár družstvo ze ZŠ Malá Strana. Druzí skončili chlapci ze ZŠ a MŠ Ševětín a na třetím místě vltavotýnské gymnázium. V dívčí kategorii zvítězil výběr ze ZŠ a MŠ Chrášťany, před výběry ze ZŠ Hlinecká a ZŠ Malá Strana.

Putovní poháry vítězům předával ředitel pořadatelské školy Mgr. Miroslav Vašica spolu se starostou města panem Ing. Ivo Machálkem. Pořadatelé si dovolují poděkovat všem zúčastněným za pěkné sportovní výkony a také Jaderné elektrárně Temelín a městu Týn nad Vltavou za finanční zajištění celé akce v rámci Oranžového roku.

SoVa