Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Jazyková laboratoř - otevření

Vloženo: 8.10.2019 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 610x | Upraveno: 8.10.2019 | Upravil: Marcela Kubátová

ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana má novou moderní jazykovou laboratoř

 

     Dne 26.9.2019 byla za účasti představitelů města Týn nad Vltavou slavnostně otevřena nová moderní jazyková laboratoř. Projekt „Jazyková laboratoř na ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana“ byl předložen do Integrovaného regionálního operačního programu ve výzvě č. 68 „Zvyšování kvality a dostupnosti Infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení - integrované projekty CLLD“.  Realizační období projektu bylo od konce roku 2018 do 30.9.2019. Předpokládané celkové způsobilé výdaje byly: 3 887 507,92 Kč s 5 % spoluúčastí žadatele (školy). Základním cílem projektu bylo pořízení vybavení moderního jazykového pracoviště za účelem zvýšení kvality vzdělávání v rámci školního vzdělávacího programu ve vazbě na budoucí uplatnění žáků na trhu práce v klíčových kompetencích. 

     Nová jazyková laboratoř disponuje v současnosti nejmodernější finskou technologií Sanako. Obsahuje vybavení třídy moderními PC, 28 tablety, velkoplošným pevným dotykovým panelem s pojezdem a keramickými křídly, panelem mobilním, odolnými sluchátky, digitálními i tištěnými učebnicemi, softwarem, hlasy rodilých mluvčí v německém, anglickém i ruském jazyce, ozvučením a dalším...

     Pevně věříme, že učebna přispěje bezesporu do kvality výuky jazyků ke zvýšení motivace žáků a jejich jazykové úrovně.

    Děkuji zřizovateli za plnou podporu, hlavně v předfinancování projektu, bez které by nebylo možno projet zrealizovat. Všem Váženým hostům děkujeme za jejich účast na slavnostním otevření, která nás velmi potěšila.

 

                                                                                             Mgr. Miroslav Vašica

                                                                                                     ředitel školy