Broušení bruslí - změna, oznámení

Vloženo: 17.9.2018 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 415x | Zatím neupraveno
1/ Z důvodu organizačních a po dohodě s vedením školy jsou již dnes ve škole nabroušené brusle žáků. 2/ Dopravu do kurzu se podařilo zabezpečit pro všechny zapsané žáky. Seznamy jsou zveřejněny od pátku 14.9. ve třídách u TU.

1/ Zabráníme tím komplikacím a zdržením při předání během pátečního kurzu. Trenéři budou mít více času na práci s žáky.

tzn.: Od pondělí 17.9. jsou v šatně 2.A u pí. Drhovské k vyzvednutí nabroušené brusle.
Po dohodě s paní učitelkou lze ve škole nechat do pátku.

2/ Do kurzů DDB se podařilo na základě dohody s druhou zúčastněnou ZŠ začlenit všechny zapsané a zaregistrované žáky 1. a 2. ročníků.

Děkuji tímto i vedení ZŠ Hlinecká za dohodu a spolupráci.