Děti do bruslí - informační schůzka 11.9.2018

Vloženo: 11.9.2018 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 981x | Zatím neupraveno

Termín sběru brusí k nabroušení bude oznámen TU taktéž nejdéle do pátku 14.9.

Vše naleznete v odkazu zde:

Generální partner pojišťovna VZP

• Spuštění nových webových stránek DDB (srpen 2018), registrační systém PVZP pro úrazové pojištění  dětí do kurzu bruslení DDB na stránkách:
  • Generální partner pojišťovna VZP
    • Spuštění nových webových stránek DDB (srpen 2018), registrační systém PVZP pro úrazové pojištění  dětí do kurzu bruslení DDB na stránkách detidobrusli.cz