Úspěch našich florbalistek

Vloženo: 22.10.2021 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 160x | Zatím neupraveno
Ve čtvrtek 21.10.2021 se v Českých Budějovicích uskutečnilo okresní kolo ve florbalu v kategorii starších dívek.

Naše dívky zahrály skvěle jako tým a díky tomu se jim podařilo celý turnaj vyhrát a postoupit do krajského finále. Dívky nastoupily v tomto složení:

Jílková Veronika, Růžičková Aneta, Mertlová Laura, Netíková Marie, Novotná Andrea, Vágnerová Kateřina, Vařilová Natálie, Suchanová Veronika, Říhová Magdaléna, Bučeková Eliška.

Děkujeme všem dívkám za vzornou reprezentaci naší školy.

Toto poděkování si zaslouží i starší chlapci, kteří svůj turnaj odehráli v úterý v Týně nad Vltavou. Chlapci vybojovali 4. místo, ale svým výkonem a chováním dobře reprezentovali naši školu.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.