Pohár starosty města Týn nad Vltavou

Vloženo: 29.6.2021 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 231x | Upraveno: 29.6.2021 | Upravil: Marcela Kubátová

Týden před koncem školního roku se ve sportovní hale v Týně nad Vltavou konal již tradičně školní turnaj ve florbalu „Pohár starosty města Týn nad Vltavou“. Pořadatelé ze Základní školy na Malé Straně spolu se sportovním klubem SK Mladých Nadějí připravili tento turnaj již po sedmnácté. Tentokráte byl ale kvůli protiepidemickým opatřením rozdělen do dvou dnů.

Nejprve ve středu 23.6.2021 odehráli turnaj mladší žáci a v pátek se utkali žáci starší. V obou kategoriích tentokrát proti chlapcům v turnaji hráli i dívčí výběry a rozhodně se neztratily, když dokázali porazit některé z družstev chlapců.

V kategorii mladších žáků bez jediné porážky zvítězil A-tým z šestých ročníků ZŠ Malá Strana. Na druhém místě se pak umístil B-tým z šestých ročníků ZŠ Malá Strana,  a třetí místo obsadilo družstvo dívek z Malé Strany. V kategorii starších žáků si suverénně došlo pro prvenství družstvo deváťáků ze ZŠ Malá Strana před výběrem ze ZŠ Hlinecká a družstvem osmáků ze ZŠ Malá Strana.

Ceny vítězům předával ředitel pořadatelské školy Mgr. Miroslav Vašica spolu se starostou města panem Ing. Ivo Machálkem. Pořadatelé si dovolují poděkovat všem zúčastněným za pěkné sportovní výkony a také Jaderné elektrárně Temelín a městu Týn nad Vltavou za finanční zajištění celé akce v rámci Oranžového roku.

SoVa