Zápis do 1. ročníku pro školní rok 21/22 - příjem žádostí bez ohledu na spádovost žáků až do naplnění kapacit

Vloženo: 9.3.2021 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 619x | Upraveno: 16.3.2021 | Upravil: Miroslav Vašica
Až do naplnění kapacity přijímáme i děti bez ohledu na spádové oblasti!!! Využijte našeho elektronického předzápisu!!! V případě potřeby volejte, rádi vysvětlíme a poradíme. Těšíme se na Vás! Vzhledem k vyhlášeným opatřením směřujícím k zastavení šíření koronaviru nebude možné absolvovat zápis do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022 osobně (k zápisu se evidují děti narozené od 1.9.2014 do 31.8.2015). Proto volíme možnost elektronického předzápisu, který proběhne od 15.3. do 30.4.2021,pomocí informačního systému Škola OnLine (postup: vpravo nahoře klikněte na domeček se zavináčem - poté menu Výuka - Přihláška k zápisu. Nepřihlašujete se, pouze odešlete přihlášku).

Předregistace přes Školu Online je dobrovolná a slouží k zaevidování potenciálního uchazeče o studium na naší škole.

Zákonný zástupce musí k úspěšnému absolvování zápisu pouze doručit žádost o přijetí a zápisový list s informovaným souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Žádost o přijetí Dokumentword (Velikost: 13.07 kB) nebo PDF souborpdf (Velikost: 190.55 kB), zápisový list s informovaným souhlasem se zpracováním osobních údajů Dokumentword (Velikost: 16 kB) nebo PDF souborpdf (Velikost: 284.58 kB) mohou pak zákonní zástupci doručit od 1.4. do 30.4.2021 následujícími způsoby:

- do datové schránky školy (gixggad),
- emailem s elektronickým podpisem zákonného zástupce
- poštou (rozhodující je datum podání),
- osobním podáním ve škole (formuláře obdržíte v kanceláři školy)

K žádosti o odklad školní docházky zákonný zástupce dokládá doporučení školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

žádost o odklad Dokumentword (Velikost: 12.83 kB) nebo PDF souborpdf (Velikost: 260.24 kB)

V případě, že byl dítěti udělen odklad školní docházky v loňském roce, přijímací řízení proběhlo a dítě je zařazeno do 1. ročníku.

Pokud bude z epidemiologického hlediska situace příznivá, je možné uspořádat pro přijaté děti a jejich rodiny společné Klubíčko předškoláků.

virtuální prohlídka školy místo dne otevřených školy

V případě nejasností volejte: 778 523 164
Mgr. Miroslav Vašica, ředitel školy