Obnovení výuky na ŽŠ - žáci 9. ročníku

Vloženo: 5.5.2020 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 407x | Upraveno: 5.5.2020 | Upravil: Marcela Kubátová
Dle usnesení vlády č. 491 ze dne 30.4.2020 budou moci do školy za přísně stanovených podmínek od 11.5. 2020 docházet žáci 9. ročníků, a to výhradně za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. Docházka u výše uvedených nebude povinná, bude probíhat ve skupinách v maximálním počtu 15 žáků. Třídní učitelé již v těchto dnech zajišťují předání informací zákonným zástupcům všech žáků 9. ročníků.

Obecná ustanovení pro docházku žáků 9. ročníků od 11.5.2020

- vstup do školy bude umožněn pouze žákům, jejichž zákonní zástupci potvrdí svůj zájem o využití této možnosti do 7. 5. 2020 a nejpozději 11. 5. 2020 ráno odevzdají podepsané PDF souborčestné prohlášení (Velikost: 268.76 kB) (předáno přes třídní učitele)

- všichni žáci budou mít s sebou minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky

- nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest), nesmí do školy vstoupit

- žáci budou roušky nosit ve společných prostorách školy a vždy na pokyn vyučujícího

- žáci jsou povinni dodržovat stanovená hygienická pravidla školy, jejich opakované nedodržování, po prokazatelném upozornění zákonného zástupce žáka, je důvodem k nevpuštění žáka do školy, resp. k vyřazení žáka ze skupiny či přípravy, složení skupin během přípravy ke přijímacím zkouškám není možno měnit nebo doplňovat.

Mgr. Miroslav Vašica

Případné informace na telefonu: 385 722 442, 778 523 164