Vánoční soutěžení 4. a 5. tříd

Vloženo: 9.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 418x | Zatím neupraveno
Ve středu 13. prosince se ve Sportovní hale v Týně nad Vltavou jako každý rok setkali žáci z prvního stupně, aby si před vánočními prázdninami odpočinuli od školy a zasportovali si.

Při pořádání ZŠ Malá Strana – SK Mladých nadějí, která postavila čtyři družstva, byly na soutěžení pozvány také další školy vltavotýnského regionu a zúčastnily se ZŠ a MŠ Chrášťany a ZŠ a MŠ Neznašov.

Soutěže byly rozděleny na dvě části. Nejprve si děti ověřily svoje schopnosti v  individuálních soutěžích, které byly směsicí dovedností v atletických a gymnastických disciplínách a míčových sportech. Žáci soutěžili v těchto disciplínách: hod medicinbalem, skok z místa, člunkový běh, skok přes švihadlo, leh – sed, hod na koš a střelba na florbalovou branku. Ve druhé části se jednotlivá družstva utkala v turnaji ve vybíjené.

Sladkými cenami pak byla odměněna všechna družstva ve vybíjené a diplom dostali nejvšestrannější sportovci. Mezi chlapci nejlepších výsledků dosáhl Ondra Benda z 5.A ze ZŠ Malá Strana, mezi dívkami pak Barbora Smolová z 5.B. Ve vybíjené v kategorii čtvrtých tříd zvítězil výběr ze 4.B z Malé Strany, mezi páťáky vyhráli žáci a žákyně z 5.A. Pořadatelé by rádi poděkovali všem školám a dětem za účast a předvedené výkony a dále také firmám RICHMONT-CZ a.s. a  TÜNKERS-CZECH s.r.o. za podporu sportu v Týně nad Vltavou.

SoVa