UZAVŘENÍ ŠKOLY informace pro zákonné zástupce

Vloženo: 10.3.2020 | Autor: Miroslav Vašica | Zobrazeno: 1432x | Upraveno: 18.3.2020 | Upravil: Marcela Kubátová
Od 11.03.2020 až do odvolání nebudou žáci chodit do školy z důvodu opatření proti novému koronaviru. Vyučující postupně přes tyto webové stránky vkládají podklady pro samostudium žáků!!! Všichni vyučující jednotlivých předmětů a asistenti žáků s IVP poskytují až do odvolání žákům studijní materiály a úkoly prostřednictvím tohoto webu, popř. jinými způsoby on-line komunikace. Zaslané učivo a studijní materiály jsou plnohodnotnou součástí vyučovacího procesu, žáci musí počítat po návratu do školy se zpětnou vazbou učitele. Věnujte tudíž zaslaným materiálům pozornost. Sledujte sekce jednotlivých tříd. Děkujeme. Aktuální situaci sledujte na webových stránkách školy, města, případně v celostátním zpravodajství.

informace pro rodiče:

Sledujte sekce jednotlivých tříd.

Děkujeme.

Další výukové zdroje:

Výukové materiály na Proskoly.cz - děti mají přístupy v ŽK

Včelka na 6 týdnů zdarma

pro rodiče:

Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA:

1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
5. Postupujte dle instrukcí dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
7. Vepište promo kód UCIMESEDOMA a klikněte na tlačítko Použít
8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!

NOVÁ ŠKOLA

Vážení učitelé, žáci i rodiče,

velmi si vážíme Vašeho zájmu a doufáme, že Vám naše MIUč+ budou dobře sloužit.
V posledních dnech jsme zaznamenali nové registrace ve více než tisícinásobném počtu oproti běžnému využívání.

Bohužel v této situaci docházelo k přetížení jak instalovaných, tak online MIUč+.
Dnes se nám podařilo dokončit servisní zásah, který výrazně navýšil kapacity serveru a optimalizoval správu nových účtů.

Aktuálně tak již můžete bez problémů používat MIUč+ jak v instalovaném programu Media Creator, tak na www.ucebnice-online.cz.

Jako omluvu za komplikace jsme se rozhodli všem uživatelům veškeré licence MIUč+ (učebnice i pracovní sešity) zdarma prodloužit do 31. 8. 2020.

Prodloužení licencí zdarma do 31. 8. 2020 se vztahuje jak na všechny stávající uživatele, tak i na nové uživatele, kteří se zaregistrují do 30. 6. 2020.

Po přihlášení si můžete kterýkoli titul přidat prostřednictvím záložky „katalog“, tím získáte licenci na 30 dní, kterou Vám následně automaticky prodloužíme do 31. 8. 2020.

Připomínáme, že:
  1. 16. 3. 2020 jsme spustili online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube s pedagogem Mgr. Milošem Novotným
  2. Bezplatně poskytujeme také více než 5 000 výukových videí pro matematiku v 1. až 5. ročníku na www.matyskova-matematika.cz. Volně přístupná videa obsahují výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic a lze je využít i v případě, kdy žáci používají jiné učebnice – probírané učivo je obdobné. Žáci tak mají možnost učit se matematiku z domova s učitelským výkladem.
Přejeme hlavně hodně zdraví.

Vaše NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.
Učíme interaktivně, procvičujeme hravě.

FRAUS

Veškeré informace jsou shrnuty na www.fraus.cz/ucenidoma, kde najdete případné další aktualizace.

Pro domácí procvičování nabízíme portál Škola s nadhledem, který umožní žákům zopakovat si všechny dosud získané znalosti. Součástí každého cvičení je i závěrečné vyhodnocení, kde žák získá zpětnou vazbu o tom, které učivo již zvládl a které je nutné ještě zopakovat.

PDF soubormimořádné opatření - zavření základních škol (Velikost: 198.06 kB)

PDF soubormimořádné opatření - zákaz akcí (Velikost: 192.25 kB)