Pythagoriáda

Vloženo: 6.2.2020 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 550x | Upraveno: 6.2.2020 | Upravil: Marcela Kubátová
V minulých dnech se všichni žáci pátého ročníku a vybraní žáci šestého až osmého ročníku zúčastnili školního kola matematické soutěže Pythagoriáda. Všichni řešili 15 obtížných úloh a úspěšným řešitelem se stal ten, kdo vyřešil 10 a více příkladů. Všem soutěžícím děkujeme za účast a snahu a nominovaným žákům přejeme mnoho úspěchů v okresním kole.

Nejlepší řešitelé

Tomanová Sofie