PODĚKOVÁNÍ MĚSTSKÉMU CENTRU KULTURY A VZDĚLÁVÁNÍ V TÝNĚ NAD VLTAVOU

Vloženo: 27.6.2019 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 490x | Zatím neupraveno

Za vyučující výtvarné výchovy na ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana bych touto cestou rád poděkoval všem pracovníkům MCKV v Týně nad Vltavou, zejména pak panu PhDr. Bc. Janu Ivanegovi Ph.D., paní MgA. Petře S. Herotové a panu Mgr. Jiřímu Hladečkovi za skvělou spolupráci.

Během uplynulého školního roku jsme nejen v rámci výuky výtvarné výchovy využili s našimi žáky nabídky edukačních programů, komentovaných prohlídek, výtvarných dílen, koncertů, výstav, filmových projekcí a dalších aktivit v prostorách muzea, galerie a kulturního domu Sokolovna. Všechny akce probíhaly k naší velké spokojenosti a staly se skvělou příležitostí, jak zpestřit výuku. Speciální poděkování si zaslouží také materiální podpora od městské galerie ve formě zrenovování obrázků ilustrátora a grafika Václava Johanuse. V nových paspartách a rámech si je návštěvníci naší školy mohou prohlédnout u vchodu do pavilonu prvního stupně ve spojovací chodbě.

Ještě jednou velký dík a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Jaroslav Holub