Zahradní slavnost

Vloženo: 3.6.2022 | Autor: Marcela Kubátová | Zobrazeno: 277x | Upraveno: 6.6.2022 | Upravil: Marcela Kubátová

Byli jsme tam

Sobotní dopoledne 28. května patřilo Zahradní slavnosti pořádané ZŠ Malá Strana ku příležitosti oslav 70let jejího založení. V areálu nás vítaly stánky s výrobky našich spolužáků, u některých jste si dokonce sami mohli jejich výrobu vyzkoušet.

Na přichystaném pódiu se odehrávala vystoupení dětí ze školy. Vidět jste mohli např. taneční vystoupení, efektní chemické pokusy, mažoretky a školní sbor, který tato vystoupení zahajoval i ukončoval.

Po tomto programu následovala komentovaná i individuální prohlídka školy. Byly zde připravené fotografie z minulosti, na nichž se mnozí návštěvníci poznávali a zavzpomínali tak na svá školní léta. Přístupné byly i nově a moderně vybavené učebny.

Na školním hřišti po celou dobu slavnosti probíhaly zápasy ve fotbale a softbale.

Velká účast a celkové vydaření akce bylo potěšující, takže všem účastníkům i příchozím děkujeme.

Žáci 9. B